انواع کارت pvc؛ انواع کارت خام PVC + انواع برند کارت PVC

انواع کارت PVC

انواع کارت PVC خام، معمولا در مجموعه های 500 تایی توسط بسیاری از شرکت ها عرضه می شوند. استفاده از انواع کارت خام PVC ، روشی نوین و کاربردی برای چاپ کارت هایی از قبیل حضور و غیاب، پرسنلی و غیره هستند. کارت  هایی مثل کارت عضویت، از طریق پرینتر چاپ مخصوص کارت PVC تهیه می شود. بنابراین حتی برخی از موسسات یا بانک ها، به منظور تهیه و چاپ کارت بانکی، بهتر است کارت PVC خام را خریداری کنند. امروزه کارت های PVC پیشرفته هم می توانند ابزارخوبی برای ذخیره اطلاعات بوسیله نوارهای مغناطیسی باشند. این نسل از کارت های جدید همراه با کارتخوان ها و انکودرها بکار می روند. در ادامه این مقاله در مورد انواع کارت پی وی سی خام و پیشرفته اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان می گذاریم. همچنین می توانید در مورد دو برندهای پرکاربرد در سراسردنیا اطلاعات مفیدی کسب کنید.

انواع کارت خام PVC

  • یکی از انواع کارت های خام PVC ، مایفر (Mifare) است که علاوه بر اینکه حافظه از حافظه خوبی برخوردار است، هوشمند نیز است. این مدل کارت بوسیله امواج و بصورت غیر تماسی، به ارتباط با دستگاه های کارت خوان می پردازد. از دیگر ویژگی های کارت مایفر خام، می توان به آنتن داخلی کارت که همزمان قابلیت نوشتاری و خواندنی دارد، اشاره کرد. همچنین ذخیره سازی اطلاعات هم بوسیله ابزاری به نام تراشه انجام می شود.

انواع کارت pvc

  • کارت مگنت در دسته انواع کارت PVC قرار داشته و به صورت خام عرضه می شود. نحوه کارکردن کارت مگنت بوسیله نواری مغنایسی بوده که همزمان چند لایه اطلاعات را نیز دربر می گیرد. همه اطلاعات درج شده بر روی نوار مغناطیسی کارت PVC است و ریدر مگنت توانایی خواندن تمام اطلاعات آن را دارد. این مدل کارت ها در دسته تماسی قرار دارند.
  • کارت های خام پی وی سی ساده فاقد هیچگونه نوار مغناطیسی بوده، خود به تنهایی دارای حافظه است. کاربرد این نوع از کارت های PVC را می توانید در همه جا ببینید. مثلا کارت های شناسایی و همچنین کارت هایی که برای ویزیت چاپ می شوند، از مدل کارت های خام پی وی سی هستند.

انواع کارت PVC پیشرفته

  • کارت بانکی خام (مغناطیسی)
  • کارت های مایفر
  • کارت دسفایر
  • کارت هوشمند اسمارت

برند رایج کارت پی وی سی

معروف ترین برند کارت پی  وی سی، برند hid آمریکا است. این برند مشهور در اکثر کشورهای دنیا طرفداران زیادی دارد. این برند مناسب ترین انتخاب برای چاپ های زیاد بوده و تجهیزات RFID را تولید می کنند. محصولات متنوع این شرکت تشکیل شده از چاپگرهای کارت PVC ، کارتخوان های RFID و پرینتر چاپ انواع کارت PVC هستند. چند نمونه از ویژگی های بارز این محصول هم، داشتن کیفیت فوق العاده ساخت و بهره مندی از ماژول های چاپ دورو و همچنین لمینیتور است.

کارت خام pvc سفید آمریکایی معمولا در بازار تحت عنوان کارت پی وی سی فارگو شناخته می شود. این کارت ها با دارا بودن استاندارد CR80 برای چاپ ایده آل استفاده می شوند. این کارت ها دارای سایزی مشابه با کارت های اعتباری و بانکی هستند و ابعاد آنها بعنوان ابعاد استاندارد در صنعت چاپ محسوب می شود. این کارت ها بصورت کارت های ساده، هوشمند، مگنت و pvc اسمارت موجود هستند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.